Loty ad hoc


Jesteśmy elastycznym partnerem, który jest zdolny do przystosowania się do oczekiwań klienta. Oferujemy loty ad hoc z natychmiastową wyceną i szybką realizacją dla każdego, kto potrzebuje lotu czarterowego. Obsługa na pokładzie jest dostosowana do potrzeb klienta.

Możemy więcej niż inne państwowe linie lotnicze – posiadamy Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC) na Litwę i Polskę i jesteśmy w trakcie uzyskiwania tej certyfikacji w Niemczech i Tajlandii, dzięki czemu możemy więcej niż jakakolwiek prywatna linia, na przykład latanie poza UE lub zatrudnianie pracowników lokalnych do pracy na pokładzie. Obecnie dysponujemy flotą składającą się z samolotów airbus A320 i airbus A321, co pozwala nam na przedstawienie oferty wakacyjnych kierunków o najbardziej optymalnym zasięgu.

Corporate travel

Let’s make travel for your employees easier. Would it be a remote site or an urgent project, we can offer the most suitable schedule and tailor onboard services to your needs.

Sport, music, cinema industry logistics

Becoming a carrier for a sport’s team during competition season or for a music group during the tour is a serious responsibility. But we can offer comfort and itinerary tailored to your needs.

Podróże służbowe

Sprawiamy, aby wyjazdy służbowe były dla pracowników przyjemniejsze. Niezależnie od tego, czy jest to daleka podróż, czy szybka delegacja, zapewniamy najbardziej odpowiedni plan podróży i obsługę na pokładzie według waszych potrzeb.

Logistyka przemysłu sportowego, muzycznego i kinematograficznego

Bycie przewoźnikiem drużyny sportowej podczas zawodów lub zespołu muzycznego w trakcie trasy koncertowej to poważna odpowiedzialność, aczkolwiek jesteśmy w stanie zapewnić komfort i plan podróży dostosowany do waszych potrzeb.

Transport personelu wojskowego

Szybko, wydajnie I precyzyjnie, tam gdzie potrzebni są najbardziej. Posiadamy doświadczenie w transporcie jednostek wojskowych, więc znakomicie potrafimy dopasować ofertę do potrzeb.

Dlaczego warto wynająć samolot z załogą?

  • Lokalne korzyści – Certyfikat Przewoźnika Lotniczego, lokalne załogi wielojęzyczne;
  • Obsługa na pokładzie dopasowana do potrzeb – elastyczne spełnianie wymogów obsługi klienta;
  • Grupa specjalistów w zasięgu ręki – gotowi do pomocy 24/7;
  • Wakacyjny nastrój dla pasażerów – odprawa online, rozrywka i posiłki na pokładzie, obsługa klienta z pasją oraz dbanie o potrzeby pasażerów;
  • Samolot zaprojektowany z myślą o wygodnej podróży – od 180 do 220 siedzeń, nowe fotele Recaro oraz nowoczesne oświetlenie LED;
  • Najlepsza cenę za europejską jakość – nasza flota jest tak zoptymalizowana, aby generować niskie koszty przy wysokiej niezawodności, a nasze działania skupione na Litwie, która stanowi jeden z najbardziej ekonomicznych krajów europejskich dla firm lotniczych.

Our clients

The silver flight with Lithuanian National Basketball Team
More